Ünlü DJ kripto paralara yeşil ışık yaktı

  • Whatsapp

Fransız DJ David Guetta, Miami Beach’teki konutunu 14 milyon dolara satılığa çıkardı. İşin dikkat çeken kısmı ise dünyaca ünlü DJ’in ödeme sistemi olarak Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) kabul etmesi oldu.

“Titanium”, “Play Hard” ve “When Love Takes Over” üzere tanınan remixleriyle tanınan Guetta, bu meskeni 2018’de Amerikalı milyarder Richard LeFrak’tan 9,5 milyon dolara satın almıştı.

İlginizi Çekebilir TCMB’nin kripto para raporu ortaya çıktı Ayrıyeten Bkz. “Çin kripto para madenciliği yasaklarına devam ediyor”

40 katlı lüks bir otel/apartman kompleksi olan Setai Hotel&Residences’ın bir kesimi olan konut, üç yatak odasına, üç banyoya, yüzme havuzlarına ve kendi bahçesine sahip.

Daha evvel de emlak dalında Bitcoin ödeme sistemi olarak kullanılmıştı. İngiliz milyarder emlak devi Nick Candy, İngiltere’nin en kıymetli dairesi olarak kabul edilen 243 milyon dolarlık Hyde Park çatı katı için Bitcoin kabul edeceğini açıklamıştı.

Bu ayın başlarında Miami’de 5.067 metrekarelik bir çatı katı 22.5 milyon dolar pahasında kripto para karşılığında alıcı bulmuştu. Bunlar, kripto paranın artık bir varlık ödeme yolu olarak hayatımıza girdiğinin göstergesi.

https://u.today/david-guetta-will-accept-bitcoin-or-ethereum-for-his-14-million-miami-condo

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir