The Witcher dizisinin 2. döneminden birinci görüntü paylaşıldı

  • Whatsapp

Hem oyun dünyasında hem defantastik roman dünyasında büyük bir popülerliğe sahip olan The Witcher’ın dizi uyarlamasının ikinci döneminden birinci görüntü paylaşıldı.

Read More

İlginizi Çekebilir Netflix’in tanınan dizisi La Casa de Papel’in beşinci dönem yayın tarihi açıklandı Ayrıyeten Bkz. “Netflix’in He-Man animasyon dizisi Masters of The Universe’ten birinci fragman paylaşıldı”

Netflix’in birkaç gündür devam eden Netflix Geeked Week aktifliği Yaz Oyun Şenliği ile birleşti ve aktiflik sırasında The Witcher’dan birinci fragman paylaşıldı. Geçtiğimiz aylarda çekimleri biten dizinin ikinci dönemi için paylaşılan birinci görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz. Ne yazık ki görüntü bir epey kısa ve süratli.

İkinci dönemde kainatın tanınan karakterlerinden Vesemir de diziye katılıyor. Bunun dışında kozmosun tanınan bölgesi Kaer Morhen‘i de ikinci dönemde çokça göreceğiz. Dizinin bu yıl içerisinde yayınlancağı biliniyor lakin net tarih belirli değil.

Son yapılan duyuruya nazaran 9 Temmuz’da WitcherCon aktifliği düzenlenecek ve The Witcher evreninden yeni bilgiler paylaşılacak. Büyük ihtimalle dizinin fragmanı ve yayın tarihi de orada açıklanacaktır. Aktiflik sadece dizi için değil oyun için de olacak.

The Witcher İkinci Dönem Birinci Görüntü

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir