No Time to Die’ın, Nokia yüzünden ertelendiği söyleniyor; sinema tekrar çekilebilir

  • Whatsapp

Sinema kesiminin kıymetli markalarından biri olan James Bond serisinin yeni filmi No Time to Die geçtiğimiz haftatekrar ertelenmişti. Ertelenme sebebinin ardında Covid-19 salgını var sanılıyordu fakat durumlar düşündüğümüz üzere değilmiş.

Read More

Birkaç farklı kaynaktan sızdırılan haberlere nazaran No Time to Die isimli sinemanın son ertelenme sebebi Nokia. Daha evvel duyurulduğı üzere Nokia ve No Time to Die sineması ortasında bir reklam muahedesi kurulmuştu. Sinemada James Bond, Nokia’nın o dönemki son model telefonunu kullanacaktı. Lakin sinema yaklaşık iki yıl ertelendiği için Nokia dahil olmak üzere sinemada reklam maksatlı kullanılan eserlerin hepsi eskimiş oldu.

Sinemada Adidas, Omega ve bilhassa Nokia’ya ilişkin eserler bulunuyordu lakin başta Nokia olmak üzere reklamı yapılacak olan firmalar, sinemada eserlerinin göründüğünü sahnelerin tekrar çekilmesini ve yeni eserlerinin görünmesini istiyor. Bu çekimlerin yapılabilmesi için sinemanın ertelendiği söyleniyor.

Bunun şu an için yalnzıca bir söylentiden ibaret olduğunu ve resmi bir açıklama olmadığını belirtelim. İlerleyen süreçte sinema için yine bir çekim süreci başlarsa yahut sinemada yeni eserleri görürsek anlarız ki bu haber gerçek. Sinemanın şu anki yayın tarihi 8 Ekim 2021.

No Time to Die’ın direktörlüğünü Cary Joji Fukunaga üstleniyor. Oyuncu takımında ise Daniel Craig, Ana de Armas, Jeffrey Wright, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Christoph Waltz, Rami Malek, Naomie Harris ve Ben Whishaw üzere isimler bulunuyor. 

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir