Netflix’ten Sonic animasyon dizisi geliyor: Sonic Prime

  • Whatsapp

Birinci oyunu 1991 yılında yayınlanan ve bu biçimde hayatımıza giren Sonic’in, 30 yıllık serüveninde birçok başarılı başarısız dizi ve sinema uyarlamasını gördük. Geçtiğimiz saatlerde de bu uyarlamalara bir yenisi daha eklendi.

Read More

Birkaç ay evvel Netflix resmi Twitter hesabından duyuru yapılmıştı lakin birkaç dakika sonrasında paylaşım silinmişti. Bu yüzden bu duyuru çok da sürpriz olmadı. Bu duyurulan 3 boyutlu yeni Sonic animasyonunun ismi Sonic Prime. 

Animasyonun yapımcılığını Mega Man serisinin uyarlaması ile tanınan WildBrain Studios üstlenecek. Ayrıyeten geliştirme tarafında Man of Action isimli küme da bulunuyor. Onlar da 2012 yılında yayınlanan Ultimate Spider-Man üzerinde çalışmıştı. Sonic Prime isimli üç boyutlu animasyonun da 2022 yılında Netflix üzerinden yayınlanması bekleniyor. 

Ayrıyeten 2022 yılında, geçtiğimiz yıl yayınlanan Sonic The Hedgehog sinemasının ikincisi de yayınlanacak. İki üretimin birbiri ile bir teması büyük ihtimalle olmayacak lakin yayın tarihleri büyük ihtimalle yakın olacaktır. Sinemanın yayın tarihi de 8 Nisan 2022.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir