Netflix’in Witcher animesi Nightmare of the Wolf’un ayrıntıları belirli

  • Whatsapp

Fantastik edebiyat ve oyun dünyasıdna tanınan olan The Witcher serisinin geçtiğimiz yıl Netflix’te bir dizisi yayınlandı bildiğiniz üzere. Sonrasında da Witcher anime filmi olan Nightmare of the Wolf duyuruldu. Geçtiğimiz haftalarda logosu paylaşılan sinemanın Netflix sayfası açıldı ve bu sayede birtakım ayrıntılar muhakkak oldu.

Nightmare of The Wolf isimli anime sinema, oyunlarda ve kitaplarda gördüğümüz Geralt of Rivia karakterinin manevi babası olan Vesemir karakterine odaklanacak. Öykü Vesemir ile Geralt’ın tanışmasından daha öncesini anlatacak. Netflix hesabı açılması ile birlikte de Netflix’in resmi tanıtım yazısı aşikâr oldu:

“Kıta’yı bekleyen yeni ve büyük bir tehlikeyi mevzu alan bu iki boyutlu anime, The Witcher’ın harika dünyasını daha da genişletiyor.”

Tanıtım yazısından da anlayabileceğimiz üzereLegend of Korra‘nın imalcisi olan Studio Mir‘den gelen bu anime, iki boyutlu bir anime olacak. 2021 yılında yayınlanacağını bildiğimiz sinemanın mühleti ise 1 saat 21 dakika olacak. 

Sinemanın senaristliğini Beau DeMayo üstleniyor ve The Witcher dizisinin başındaki isim Lauren S. Hissrich de bu yeni sinemanın başındaki isim. Seslendirme takımı muhakkak değil fakat Vesemir’i The Witcher ikinci sezonunda Kim Bodnia.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir