Netflix’in en çok izlenen dizilerinden biri olan Bridgerton’ın 2. dönemi onaylandı

  • Whatsapp

Dünyanın en çok aboneye sahip olan görüntü akış platformu Netflix’in son özel içeriklerinden biri olan Bridgerton geçtiğimiz ay yayınlanmıştı. Diziyi izleyip seven izleyiciler için de hoş bir haber verildi. 

25 Aralık’ta birinci dönemi yayınlanan Netflix dizisi Bridgerton, birinci 28 günde 63 milyon hane tarafından izlenerek Netflix’in en çok izlenen beşinci dizisi olmuştu. Dizi bu türlü bir muvaffakiyet yakalayınca da ikinci dönem onayı çok geçmeden verildi.

Netflix’in şahsi hesapları üzerinden yapılan duyuruya nazaran dizinin ikinci dönemi için üretim süreci 2021’in ilkbahar aylarında başlayacak. Ne vakit yayınlanacağı ise ne yazık ki aşikâr değil. Lakin 2021’in sonu yahut 2022’nin başı üzere bekleyebiliriz. Bridgerton dizisinin 8 kısımlık birinci dönemini şu anda Netflix üzerinde bulabilirsiniz. Her kısım yaklaşık 1 saat uzunluğunda. Resmi duyuru görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dizinin konusu: Bridgerton ailesinden birbirine sıkı sıkıya bağlı sekiz kardeş, Londra yüksek sosyetesinde aşkı ve memnunluğu arıyor. Julia Quinn’in çok satan romanlarından esinlendi.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir