Netflix, Android’de zamanlayıcı özelliğini test ediyor

  • Whatsapp

Görüntü akış platformu Netflix, yeni bir zamanlayıcı özelliğini platformda test ediyor. Platformda görüntü izlerken uyuya kalan kullanıcıların, hem aygıtlarının bataryasından tasarruf sağlanmasına hem de uyandıklarında içeriğin en son hangi kısmını izlediklerini hatırlamasına yardımcı olacak yeni zamanlayıcı özelliği, global olarak bir küme Android kullanıcısıyla test ediliyor.

Read More

Netflix’te zamanlayıcı özelliği

Bir şeyler izleyerek uyumayı seven lakin uyandıklarında boş bir bataryayla uyanan kullanıcılar için hayli yararlı olacak olan Netflix’in test ettiği yeni özellik, kullanıcıların 15, 30 yahut 45 dakika için bir zamanlayıcı ayarlamasına müsaade verecek . Bu seçeneklerin haricinde kısım bittiğinde durdurma seçeneği de var.

İçerik izlenirken, Android için Netflix uygulamasındaki kullanıcılar ekranın sağ üst köşesinde, ‘Zamanlayıcı’ etiketli bir saat simgesi görünecek. Bu simgeye erişildiğinde kapalı ile başlayan ve 15 dakika, 30 dakika, 45 dakika ve kısım bittiğinde kapatma seçeneklerinin göründüğü bir çizelge yer alacak. Özellik şu an için yetişkin profillerle sonlu.

Bu yeni özellik, global olarak makul bir Android için Netflix kullanıcıları kümesine sunuluyor. Bu nedenle özelliğe herkes tarafından çabucak erişim sağlanamayacak fakat Netflix’in yeni özelliği kısa bir mühlet içerisinde tüm kullanıcılara sunmak istediği belirtiliyor.

Netflix Netflix, Inc. Cümbüş Fiyatsız Aygıta nazaran değişir

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir