Marvel sineması Thor: Love and Thunder’ın çekimleri başlıyor

  • Whatsapp

Avengers Endgame ile bildiğiniz üzere Marvel Sinematik Kainatı‘nin bir devri sonlandı. bu devirde klasik Avengers üyelerinden birçoğu kainata veda etti. Veda etmeyen karakterlerin başında da kuşkusu Thor geliyor. Thor’un yeni sineması için çekimler başlıyor.

Geçtiğimiz hafta sinemanın başrolü Chris Hemsworth, çekimlerin bu hafta başlayacağını açıklamıştı. Yani birkaç gün içerisinde çekimler başlamış olacak, hatta şu an bile başlamış olabilir. Avustralya’da yapılacak olan çekimler için Natalie Portman birkaç ay öncesinden Avustralya’ya gitmişti.

Geçtiğimiz günlerde Nebula karakterini canlandıran Karen Gillan‘ın çekimler için Avustralya’da olduğu açıklanmıştı. Bu haber ile ayrıca Guardians of the Galaxy karakterlerinin tamamı Thor Love and Thunder sinemasında olacak diyebiliriz. Chris Pratt’in canlandırdığı Star Lord ve Groot karakterinin de sinemada olacağı söylenmişti. Hatta sinemanın Avengers 5 havasında geçeceği söylenmişti. En son da başarılı oyuncu Matt Damon takıma eklendi. 

Sinemanın şu an için oyuncu takımı şöyle: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Christian Bale, Tessa Thompson, Chris Pratt ve Matt Damon. Sinemanın yönetmenliğini Taika Waititi yapacak. Filmin vizyon tarihi ise 6 Mayıs 2022.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir