Teknoloji

Jason Statham başrollü Guy Ritchie’nin yeni casus sinemasının çekimleri Antalya’da yapılıyor

Snatch, Sherlock Holmes ve The Gentlemen üzere sinemaları yöneten, kendine has bir direktörlük şekli olan Guy Ritchie’nin yeni sineması Five Eyes‘ın çekimleri başladı. Hem de yakından tanıdığımız bir yerde. 

Aksiyon sineması denilince akla gelen direktörlerden biri olan Guy Ritchie, yeni sinemasında de daha evvel birlikte çalışmış olduğu başarılı oyuncu Jason Statham ile tekrar bir araya geliyor. Five Eyes isimli casus temalı sinema için çekimler başladı. Antalya’da başlayan çekimler şu sıralarda devam ediliyor. Sinemanın ne kadarlık bir kısmının Türkiye’de geçeceği bilinmiyor.

Five Eyes, dünya için büyük tehlike arz eden ölümcül bir silahın ticarileştirilmesini önlemek için görevlendirilen M16 casusu Orson Fortune’un kıssasına odaklanacak. Ne yazık ki şu an için sinemanın yayın tarihi bilinmiyor.

Direktörlüğünü Guy Ritchie’nin yaptığı sinemanın senaristliğini Ivan Atkinson ve Marn Davies üstleniyor. Oyuncu takımında ise Jason Statham, Aubrey Plaza, Hugh Grant, Cary Elwes ve Josh Hartnett bulunuyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu