Godzilla vs Kong sinemasının birinci fragmanı yayınlandı

  • Whatsapp

Bu yılın en merakla beklenen sinemalarından olan Godzilla vs. Kong‘tan nihayet birinci fragman geldi. Warner Bros tarafından bugün paylaşılan fragmanda epeyce etkileyici manzaralar yer alıyor. İşte Godzilla vs. Kong:

Read More

Godzila vs Kong sineması isminden de anlaşıldığı üzere beyaz perdenin iki ünlü canavarını karşı karşıya getiriyor. Her iki karakter de beyaz perdede uzun bir geçmişe sahip. Sevilen iki dev canavarı birinci sefer birbirlerine girerken görme fırsatı yakalayacağız.

Üretimci Legendary Pictures, Godzilla ve King Kong’un ortak sinematik kainatına MonsterVerse ismini verdi. MonsterVerse’ün birinci iki sineması Godzilla (2014) ve Kong: Skull Island’ın (2017) eleştirel manada çok da uygun puanlar aldığını söyleyemeyiz. Fakat her iki sinema de gişede kötü sayılmayacak performanslar göstermeyi başarmıştı. Üçüncü sinema Godzilla: King of the Monsters ise büyük bir hayal kırıklığı oldu ve Legendary/Warner Bros sinemadan önemli manada ziyan etti. Bu başarısızlığın akabinde Godzilla vs Kong’un vizyon tarihi yaklaşık 9 ay ertelenmişti.

Adam Wingard (The Guest, You’re Next) tarafından yönetilen Godzila vs. Kong’un oyuncu takımında Alexander Skarsgard, Millie Bobby Brown, Brian Tyree Henry ve Jessica Henwick üzere isimler yer alıyor.

Godzilla vs Kong 26 Mart tarihinde HBO Max ve sinemalarda birebir anda yayınlanacak. Türkiye’de sinemaların açılış tarihi 1 Mart’a alınmıştı.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir