George R.R. Martin, yeni kitabı Winds of Winter’ın bu yıl çıkmasını umuyor: “Yüzlerce sayfa daha yazmam lazım”

  • Whatsapp

Game of Thrones dizisi ile dünya çapında tanınan olan George R.R. Martin‘in yazdığı A Song of Ice and Fire kitap serisinin altıncı kitabı Winds of Winter‘dan yeni bir gelişme paylaşıldı.

Ziyadesiyle uzun vakittir beklenen Winds of Winter, bu yıl çıkabilir lakin kelam konusu George R.R. Martin olunca pek muteber olmadığını da söylemek gerek. George R.R. Martin, geçtiğimiz günlerde A Song of Ice and Fire kitap serisinin altıncı kitabı Winds of Winter ile ilgili bir güncelleme yaptı.

Söylediğine nazaran kendisi 2020 yılında ziyadesiyle çalışmış ve yüzlerce sayfa yazmış. Lakin kendisinin söylediğine nazaran kitabın tatmin edici bir sonuca ulaşabilmesi için daha yüzlerce sayfa yazması gerekiyormuş. Yeniden de kendisi 2021 yılına yetiştirebileceğini söylüyor.

Ayrıyeten son olarak George R.R. Martin, kitap ile ilgili olası bir çıkış tarihi verdiğinde internetteki kimi “pisliklerin” bunu bir kelam olarak algıladığını ve kitap çıkmadığında kendisini çarmıha germek için beklediklerini söyledi. Kısaca kendisi sabırsız ve saygısızca davranan kitleye bir oldukça hudutlu.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir