WhatsApp Web, beklenen özelliğe kavuşuyor

  • Whatsapp

Pandemi sebebiyle insanların birbirini yüz yüze göremiyor oluşu 2020 yılında görüntü görüşmelerine büyük bir ivme kazandırdı. Bu ivmeden güzel yarar sağlayan WhatsApp, taşınabilir uygulama tarafında manzaralı görüşme yeteneklerini geliştirirken, web tarafında sakin ve sessiz kaldı. Nihayet uzun bir mühlet sonra imajlı görüşme özelliği WhatsApp Web için de mümkün hale geliyor.

Tanınan uygulamanın web sürümü artık daha kullanışlı

Read More

Daima WhatsApp üzerinde çalışanlar için uygulamanın web versiyonu, epey yaygın kullanıma sahip. Telefonunuza ulaşamadığını anda hayat kurtaran web sürümü kullanıcılar tarafından epeyce seviliyor.

Bir müddetliğine büyük bir düşüş yaşayan WhatsApp, bilhassa iş için arama yahut görüntü görüşmelerinde koltuğunu Google Meet ve Zoom üzere uygulamalara kaptırdı.

Lakin WhatsApp nihayet manzaralı görüşmeleri ve sesli aramaları bir seçenek haline getirdi. Şu an beta kademesinde olan özelliğin bu yıl kullanıma sunulacağını tanınan uygulama tarafından doğrulandı.

WhatsApp’ın yeni özelliğinin tüm kullanıcılara ne vakit sunulacağı şimdi meçhul. Fakat son yaşanan kontrat skandalından sonra, yeni özelliklere daha dikkatli yaklaşacağı kesin.

FIRSAT ESERLERİ

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir