Yeni Battlefield Oyunu Bu Yıl Sonunda Çıkacak

  • Whatsapp

2021 yılı ile birlikte Battlefield V tam üçüncü yaşını doldurmuş olacak. Son güncellemesini geçtiğimiz Temmuz ayında alan oyun, oyuncu sayısında da yavaş yavaş azalma görüyor. Ancak EA, Call of Duty serisinin en büyük rakibini bu yıl içerisinde yeni oyununa kavuşturmuş olacak.

EA CEO’su Andrew Wilson’ın başkanlığında gerçekleşen hissedar toplantısında yeni Battlefield hakkındaki ayrıntılar ortaya çıktı. Serinin yeni oyununun bahar aylarında birinci sefer gösterileceğini söz eden Wilson, oyunun çıkış tarihinin ise Noel tatili dolaylarında olacağını söyledi.

Önümüzdeki aylarda yeni oyun hakkında daha fazla ayrıntı öğrenebileceğimizin de altını çizen yönetici, şimdi ismi konulmayan Battlefield oyununun yeni jenerasyon platformların tüm gücünü kullanacağını açıkladı. Wilson’ın tabirlerine nazaran yeni oyun “devasa ve gerçekçi savaşları” hayata geçirmiş olacak.

Alışılmış ki bu sözler akıllara daha evvel sizlerle paylaştığımız 128 kişilik haritalar argümanını getiriyor. Bu tezlere nazaran yeni oyun 128 kişilik devasa haritalara sahip olacak ve seriye “reboot” atacaktı.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir