System Shock Önümüzdeki Ay Ön Siparişe Sunulacak

  • Whatsapp

System Shock, hafızalarımızda yer eden oyunlardandı. Nightdive tarafından geliştirilen yine üretimi duyurulduğunda haliyle çok sevinmiştik. Gel gelelim, üzerinden epey vakit geçmesine karşın bir türlü çıkış yapamadı. Ancak geliştirici takımın paylaştığı son bilgiler, artık son düzlüğe gelindiğini gösteriyor.

Nightdive Studios, oyunun Kickstarter sayfasında paylaştığı güncelleme notunda, PC için ön sipariş sürecinin Şubat ayının sonunda başlayacağı bilgisini veriyor. Steam, GOG ve Epic Game Store’da satışa sunulacak System Shock için final demo da ön siparişe açıldığı tarihlerde erişime sunulacak.

Bu ortada oyunu ön siparişle satın alanların System Shock 2: Enhanced Edition’a da fiyatsız olarak sahip olabilecekleri belirtilmiş. Kickstarter/Backerkit üzerinden 30$ ve üzerinde takviye sağlayanlar da birebir halde fiyatsız olarak bir SS2:EE kopyası alabilecekler.

Nightdive Studios; System Shock ile System Shock 2: Enhanced Edition’ı birbirlerine yakın tarihlerde çıkarmayı hedeflediklerini ve System Shock 2’nin VR versiyonu üzerinde de çalıştıklarını da eklemişler.

En sonunda bu yıl System Shock ile bir defa daha buluşabileceğiz üzere görünüyor. Merakla bekliyoruz.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir