Percy Jackson’ın Dizisinin Birinci Kısmı Yazılmış

  • Whatsapp

Disney+‘nın yakın gelecekteki yayın takvimi hayli dolu olacak. Şu ana kadar Star Wars ve Marvel dizilerine odaklanmış olsak da Disney kütüphanesi nitekim çok büyük ve şimdiden onay almış çok sayıda proje var. Percy Jackson dizisi de bunlardan birisi. Rick Riordan‘ın kitap serisinden uyarlanacak Percy Jackson daha evvel talihini sinemada da denemişti. Kitapların yazıarı Riordan’ın direkt temaslı olacağı seriden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Başarılı muharrir dizinin birinci kısmının yazıldığını ve beğenildiğini belirtmiş.

“Önümüzdeki hafta Percy Jackson dizisi için üst seviye birkaç toplantı yapacağız, bize talih dileyin. Şu ana kadar birinci kısmın senaryosunu okuyan herkes hakikaten çok beğendi. Disney+ yöneticilerine göndermeden evvel biraz düzenleme yapmamız gerekiyor lakin bu olağan bir durum. Senaryo yazarken çok fazla taslak hazırlarsınız. Aldığımız tüm geri dönüşler epeyce olumlu, herkes yapabileceği en âlâ diziyi yapmak istiyor. Heyecanımı ve pozitifliğimi canlı tutuyorum. Birinci sınıf bir işi hayata geçirmenin kıyısında duruyoruz. Her vakit olduğu üzere hoş şeyler vakit ve sabır istiyor.” diyen Riordan Disney+ projesi için epeyce heyecanlı gözüküyor.

  • Disney+’nın Yeni Sürprizi Percy Jackson Dizisi

Percy Jackson kıssası beş kitaptan oluşuyor ve Disney+’nın şimdilik planı her kitabı bir döneme yaymak. Birinci kitap olan Şimşek Hırsızı öyküsü dizinin birinci döneminde karşımıza çıkacak. Dizinin yayın tarihi ve oyuncu takımı şimdi netlik kazanmadı. Disney markasını ve Percy Jackson kitaplarını düşününce bu birliktelik epey eğlenceli bir diziyi karşımıza çıkartacak üzere gözüküyor.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir