Netflix’in Sonic Animasyonu 2022’de Geliyor!

  • Whatsapp

Sega‘nın tarih boyunca en değerli markası ve maskotu olan Sonic the Hedgehog eski popülerliğinden uzak olsa da yakın periyotta vizyona giren sinemasıyla birlikte tekrar tam gaz koşmaya devam ediyor. İkinci Sonic sineması için hazırlıklar devam ederken favori mavi kirpimiz bir de Netflix animasyon dizisine kavuşacak. Netflix’in resmen açıkladığı dizi Sega ve WildBrain tarafından geliştirilecek. Ben 10‘in yaratıcıları Man of Action firması ise yürütücü ve üretimci olarak dizide yer alacaklar.

Sonic Prime ismiyle karşımıza çıkacak olan dizi 24 kısımdan oluşacak ve maksat kitlesi 6-11 yaşındaki çocuklar olacak. Lakin gelen açıklamada “Her yaştan Sonic hayranları için!” ibaresi de bulunuyor. Dizide hangi Sonic karakterlerini göreceğimizi ise şimdi bilmiyoruz ancak Tails ve Knuckles‘i görmek çok sayıda hayranı memnun eder. Ayrıyeten Dr. Robotnik‘siz bir Sonic öyküsünün pek tadı, tuzu olmaz üzere, dizinin takımını da merakla bekliyoruz.

Netflix’in animasyon şubesinden Dominique Bazay, “Sonic çok sevilen bir karakter ve ben dahil herkesin kalbinde özel bir yere sahip. Herkesin bildiği bu karakteri yeni maceralarıyla birlikte Netflix’e taşımak bir ayrıcalık olacak.“diyor.

  • Sonic the Hedgehog, 30. Yaşını Yeni Oyunlarla Kutlayacak

Netflix yakın gelecekteki yayın takviminde Splinter Cell ve Tomb Raider üzere öteki oyun uyarlamaları da yer alıyor.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir