Oyunlar

Matrix 4’ün İsmi Ve Senaryo Ayrıntıları Sızdırıldı

Dördüncü Matrix sinemasına yanlışsız emin adımlarla ilerliyoruz sevgili Oyungezerler. Yeni sinemanın duyurusu yapıldığından ve Keanu Reeves‘in geri dönüşü açıklandığından bu yana sinemayla ilgili heyecan ve beklenti hayli yüksek durumda. 2003 yılında vizyona giren Revolutions’dan 18 sene sonra izleyeceğimiz dördüncü sinemanın ismi ve senaryo ayrıntıları da gün yüzüne çıktı. Sinemada makyaj sanatkarı olarak çalışan Shunika Terry’nin Instagram gönderisi sinemanın ismini öğrenmemizi sağlarken, yeni ayrıntılar da çabucak gerisinden geldi.

  • Neil Patrick Harris, Matrix 4’ün Gidişatından Mutlu
  • Matrix 4’ün Setinden Yeni Bir Neo Görseli Geldi

Şu an için WB tarafından doğrulanmasa da yeni sinemanın ismi The Matrix: Resurrection olacak. Sinemanın ismine bakınca bile tekrar doğuş öyküsünün işleneceğini kestirim etmek güç değil. Zati çeşitli kaynakların verdiği haberlere nazaran yeni sinemada en az iki karakterin mevtten geri döneceği açıklanmış. Neo ve Trinity’nin son sinemada öldüklerini düşünecek olursak bu iki karakterin geri dönüşünü biliyoruz.

Hayranların asıl merak ettiği nokta ise Casus Smith’in geri dönüp, dönmeyeceği. Lakin yepyeni seride Casus Smith’i canlandıran Hugo Weaving‘in yeni sinemada yer almayacağı kesin bir formda biliniyor. Stüdyo rol için yeni bir aktör seçer mi? En azından şimdilik bunu varsayım etmek biraz güç. 22 Aralık günü tıpkı anda hem HBO Max üzerinden yayınlanacak hem de vizyona girecek olan Matrix 4 için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu