Hitman 3, Serinin En Süratli Çıkış Yapan Oyunu Oldu

  • Whatsapp

IO Interactive’in yüzü son günlerde gülüyor olsa gerek. Sevilen serinin son halkası Hitman 3, incelemelerde pek güzel puanlar aldı. Paylaşılan son bilgilere nazaran satışlarda da başarılı bir performans sergiliyor.

Hitman 3, Birleşik Krallık’ta kutulu oyun satışları dataları göz önünde bulundurulduğunda, Hitman 2’ye nazaran %17 daha fazla satış yapmayı başararak serinin en süratli satış yapan oyunu unvanını da devralmış oldu. Bu satışların büyük bir kısmının, toplam satışların yarısının PS5 satışları olduğu da not edilmiş. Dijital satışlarda da misal bir tablo kelam konusu, IO Interactive, Twitter’da yaptığı paylaşımda serinin bu vakte kadarki rekorunun kırıldığını belirtiyor. PC’de Epic Store’a özel olarak çıkış yaptığını, Steam’de satışa sunulmadığını da belirtmiş olalım.

Read More

Münasebetiyle World of Assassination üçlemesinin pek hoş bir final yaptığını söyleyebiliriz. Önümüzdeki periyotta satışların daha da artması bekleniyor. Çıkıştaki birtakım problemler giderildikten, oyuna yeni içerikler de eklendikten sonra daha fazla oyuncunun dikkatini çekebilir. IO Interactive ismine hoş bir tablo, doğal biz oyun severler için de. Zira sırada bir James Bond oyunu var 🙂

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir