Oyunlar

Godzilla Vs Kong’un Birinci Fragman Yayınlandı!

Legendary ile Warner Bros iştirakinde izleyeceğimiz Godzilla vs. Kong sinemasını hayli uzun bir vakittir bekliyoruz. Yaklaşık iki ay sonra 26 Mart‘ta vizyona girecek olan sinemadan sonunda birinci fragman da yayınlandı. Vizyon tarihiyle birebir vakitte HBO Max üzerinden de yayınlanacak olan sineması bu servis üzerinden izlemek istiyorsanız yayın tarihinden itibaren bir aylık bir mühlete sahipsiniz. Çok eski vakitlerde dünyanın koruyucuları olarak da bilinen devasa yaratıkların çabasını günümüze getirecek olan sinema de Amerikan Ordusu da tekrar kilit bir role sahip olacak üzere gözüküyor.

Yayınlanan birinci fragmanda Kong ile bağ kurmuş küçük bir kızı çocuğunu da görmek mümkün. Jia isimli bu kız çocuğu Kong’un insanların safında yer alması için en kilit etken üzere gözüküyor. Sinemadan ayrıyeten senaryo özeti de yayınlandı. Paylaşılan özet şu biçimde;

“Efsaneler Godzilla vs Kong sinemasında karşı karşıya gelecek. Bu efsanevi düşmanlar dünyanın bahtı sonda dururken, çağlar uzunluğu süren harika bir savaşın içerisinde. Kong ve onun koruyucuları gerçek meskenlerini bulmak için tehlikeli bir seyahate çıkıyor. Ayrıyeten onların yanında yetim bir kız çocuğu Jia da Kong ile eşsiz ve güçlü bir bağ geliştirerek yola devam edecek. Hiç beklenmedik bir formda kendilerini öfkelenmiş Godzilla2nın yolunda buldukları vakit kıyamet dünyanın etrafında yayılacak. Bu iki titanın epik dövüşü dünyanın merkezinde yatan gizemin yalnızca başlangıcı.”

Aslında fragmana ve senaryo özetine bakınca tam sinema atmosferinde deneyim etmelik Godzilla vs Kong’u meskende izlemek pek birebir tadı vermez üzere gözüküyor. Lakin çok sıkıntı kurallardan geçerken bu üslup durumlara da hazır olmak gerekiyor. Şimdilik elimizdeki bu bol aksiyonlu fragmanla birlikte sinemanın vizyon/yayın tarihini merakla bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu