Diablo 4 ve Overwatch 2, Bu Yıl İçerisinde Çıkmayacak

  • Whatsapp

Diablo ve Overwatch, geniş oyuncu kitlelerine sahip oyun markaları. Haliyle yeni oyunları da pek çok oyun sever tarafından merakla bekleniyor. Görülen o ki, Diablo 4 ve Overwatch 2 için bekleyiş biraz daha devam edecek; Activision’ın finansal kıymetlendirme toplantısında bu oyunların 2021 içerisinde çıkmayacakları bilgisi verildi.

Activision CFO’su Dennis Durkin; “Blizzard’ın net gelirlerinin World of Warcraft ve öbür teşebbüslerimizde yakalanan ivmeyle artış göstereceğini düşünüyoruz. 2021 projeksiyonumuzda Diablo 4 ve Overwatch 2 yer almıyor”

Read More

Aslında her iki oyun için de bir çıkış takvimi ilan edilmemişti, hasebiyle teknik olarak bir ertelemeden bahsetmek çok da mümkün değil. Bununla birlikte, 2021 içerisinde Diablo 4’ün en azından erken erişime sunulabileceği, Overwatch 2’nin ise çıkış yapabileceği düşünülmekteydi; Dennis Durkin’in açıklamasıyla bu türlü olmayacağı netleşmiş oldu.

Ne diyelim, geç olsun güç olmasın. 2021 içerisinde Blizzard hangi oyun yahut oyunlarla karşımıza çıkacak, daima birlikte göreceğiz.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir