CrazyHubs İstanbul’da Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Laboratuvarı BUG LAB Eğitimleri Başladı!

  • Whatsapp

CrazyLabs’in hyper-casual oyun hızlandırıcı merkezlerinden biri olan CrazyHubs İstanbul’un 2.5 Milyon TL yatırım ile açılmasının akabinde gruplara verilecek olan eğitimler ve eğitimlerin ayrıntıları açıklandı.

Read More

Oyun Geliştirme, Oyun Tasarımı ve Oyunlaştırma Eğitimleri

CrazyLabs’in kendi hazırladığı eğitim programına ek olarak Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Laboratuvarı BUG LAG tarafından verilecek eğitimler ortasında Unity ile İleri Düzey Oyun Geliştirme, Oyun Sanayisi ve İş Geliştirme (Oyunder’den Tansu Kendirli’nin önderliğinde verilecek), Oyuncu Tecrübesi ve Oyunlaştırma, Oyun Tasarımı, Oyunlarda Role-Playing bulunuyor. 

CrazyHubs İstanbul’a seçilen gruplar, CrazyLabs mentorluğunda aldıkları eğitimlerin yanı sıra, Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Laboratuvarı BUG LAB eğitimleri ile bilgi düzeylerini ikiye katlayacak.


3 aylık süreçte sağlanacak eğitim, ofis ve finansal dayanak sonrasında programı muvaffakiyetle tamamlayan gruplara CrazyLabs tarafından profesyonel yayıncılık mukavelesi teklifi sunulacak. Yayıncılık kontratı teklifinin takımların göstereceği muvaffakiyetle orantılı olarak yıllık 1 milyon TL’ye kadar varabileceğini belirten CrazyLabs, tıpkı vakitte bu yatırım ile grupların stüdyolaşma süreçlerine de dayanak olacak. 

Oyun Dalına Hazırlayacak Eğitimler

BUG Lab Kurucu Yöneticisi Dr. İtimat Çatak bahisle ilgili şunları söyledi: “Oyun bölümüne adım atabilmek ve adapte olabilmek için eğitim artık çok değerli. Yalnızca yapıma değil iş geliştirmeden pazarlamaya kadar birçok alana hakim olmak ve vizyon kazanmak epey kritik, hele içinde bulunduğumuz büyük yarışı düşünürsek. Bu manada CrazyLabs, İstanbul hub’ı için halihazırda çok düzgün bir eğitim programı kurgulamıştı. Biz de bu program kapsamında BUG Lab olarak Unity, Oyun Tasarımı ve Oyunlaştırma üzere hususlarda vereceğimiz çok disiplinli eğitim modülleri ile iştirakçilere oyun dizaynına yönelik farklı perspektifler kazandırmayı ve böylelikle trendleri öngörebilmelerini hedefliyoruz.”

CrazyHubs İstanbul’un birinci devir süreci Eylül itibariyle sona erecek ve  ikinci devir müracaat süreci ise yaz sonu itibariyle https://www.crazylabs.com/crazyhubs/turkey/ adresinden başlayacak.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir