Bleeding Edge’e Artık İçerik Güncellemesi Gelmeyecek

  • Whatsapp

Ninja Theory, şimdi piyasaya çıkmasının üzerinden bir sene bile geçmemiş olmasına karşın bundan sonra Bleeding Edge için içerik takviyesi sunmayacaklarını açıkladı. Natürel ki bu oyunu satın alan ve oynayan oyuncular için pek beğenilen bir haber değil, lakin Steam’deki oyuncu sayılarına baktığımızda bu tahminen de beklenen bir sonuçtu.

Stüdyo, açıklamasında yeni projeleri Senua’s Saga, Project Mara ve The Insight Project’e odaklandıkları için Bleeding Edge için içerik güncellemesi yapmamaya karar verdiklerini söylüyor. Oyun Xbox ve PC’de oynanabilir durumda kalacak. “Takım kurmaya ve kaos yaratmaya devam edin” de demişler fakat herhalde oyunun varolan oyuncu sayısı da bu noktadan sonra süratlice düşecektir.

Read More

2020’nin Mart ayında yayınlanan Bleeding Edge, bir grup bazlı çok oyunculu brawler oyunuydu. Her karakter kendine has bir role ve eşsiz yeteneklere sahipti. Oyun Game Pass bünyesinde de fiyatsız olarak sunulmuş olsa da nedense oyuncu sayısını bir türlü toparlamayı başaramamıştı.

Oyunun Steam sayfasında “Yüzyılın sibernetik dövüşleri başlamak üzere!” diyordu lakin sibernetik dövüşlerin sona ermesi pek vakit almadı.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir