Ünlü Milyarderin Para Akıttığı Altcoin, Yeni İştirake İmza Attı!

  • Whatsapp

Ünlü milyarder Mark Cuban’ın yatırım yaptığı altcoin projesi Polygon (MATIC), yeni bir iştirak duyurusunda bulunuyor. Katman-2 Ethereum ölçeklendirme tahlili Polygon (MATIC), Unmarshal ile işbirliği yapıyor. Bu kapsamda Unmarshal, data indeksleme ve sorgulama protokolünü Polygon Network’e genişletiyor. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, DLT oyun üreticisi Xaya’nın ardındaki şirket, Ethereum side chain’de oyunlar başlatmak için Polygon ile bir iştirak mutabakatı imzalıyor.

Unmarshal, tanınan altcoin Polygon ile bir paydaşlık muahedesi imzalıyor

Read More

Kendisini dApps’e detaylı, muteber ve gerçek vakitli bilgi sağlayan bir protokol olarak tanımlayan çok zincirli bir DeFi data ağı olan Unmarshal, yakın zamanda Polygon Blockcahin’i için API paketi, bildirim dataları ve WebSockets’ten oluşan bir eser paketi yayınladı. Bu paketle, Polygon üzerine inşa edilen dApp geliştiricileri, kullanıcılarına oluşturdukları uygulama için bir bakışta bildirimler veren Unmarshal’ın Bildirim API’sini, kullanıcı token bakiyelerini izlemeye yardımcı olmak için Cüzdan Bakiyesi API’sini ve süreç detaylarının kodunu çözmek için Süreç API’sini dağıtabilir.

Kendi AMM’sine sahip bir para piyasası protokolü olan Aave üzere Dapp’lerden, cüzdanlar ve sanayinin en âlâ merkezi olmayan oracle’ları ve geliştirme araçları kaynakları üzere altyapı tahlillerinden oluşan en güzel DeFi tahlilleri, şimdiden Polygon’dan yararlanıyor ve bu da onu bugün itibariyle L2 tahlili haline getiriyor.  Uzmanlara nazaran Polygon, rastgele bir L2 tahlilinin açık orta en yüksek randımanına sahip ve tıpkı vakitte şu anda mevcut olan rastgele bir Katman 1 zincirine rakip ve günde altı milyondan fazla süreci rahatça kolaylaştırır. 

Polygon (MATIC)’a bu paydaşlık ile neler geliyor?

Altcoin projesi, devasa on-chain dataların optimum halde çalışmasını gerektiren daha fazla DeFi çözümünü devreye almak için, Dapp geliştiricilerinin büyüyen ağından data alması için data dizinleyicilerden ve sorgulama araçlarından oluşan çok zincirli bir DeFi bilgi ağı olan Unmarshal ile iştirak kurdu. Polygon’un eksiksiz Blockcahin bilgilerinin halihazırda Unmarshal’da endekslenmesiyle, dapp geliştiricileri artık uygulama kullanıcıları için ön uçlarında gösterebilecekleri varlıklı bilgileri getirmek için uç noktalarla entegre olmak için Unmarshal ağına güvenebilirler. 

Bu, uygulama geliştiricileri artık on-chain dataların bütünsel bir örneğini oluşturabildiğinden, Polygon ile etkileşime giren kullanıcıların genel kullanıcı tecrübesini güzelleştirmeye yardımcı olarak öne estetik katar. Unmarshal’ın DeFi data indeksleme katmanı, Frontier, Zeroswap, Biconomy, Kambria ve daha fazlası üzere öbür tahliller tarafından data almak için agresif bir halde havuzlanıyor. Poligon’u kendi katına eklemek, onun dApp geliştiricileri için DeFi bilgi indeksleme ve Blockcahin sorgulama aracı olarak yerini sağlamlaştırıyor. Daha evvel de bildirdiğimiz üzere, tanınan altcoin projesi Polygon (MATIC), teknoloji milyarderi Mark Cuban’dan büyük dayanak aldıktan sonra yükseliş rallisini genişletti.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir