Tarihin En Varlıklı Bitcoin Balinalarından Biri, Zulasına 3.720 BTC Ekledi!

  • Whatsapp

Bitcoin fiyatındaki düşüş, kayıtlı en büyük BTC balinalarından birini daha fazla kripto para biriktirmekten caydıramıyor. Devasa balina, zulasına 3.720 Bitcoin ekliyor. Bu BTC’lerin mevcut kripto para kurundan bedeli 136,5 milyon dolardır.

Tarihin en güçlü Bitcoin balinalarından biri, portföyüne yeni BTC’ler ekliyor

Read More

Blockchain araştırma hizmeti Blockchain.com’a nazaran, halihazırda on binlerce Bitcoin’e sahip olan bir balina, yaklaşık 3.720 Bitcoin’i zulasına ekliyor. Süreç için transfer fiyatları, yazının yazıldığı sırada başkan kripto para ünitesinin fiyatına bağlı olarak 0,005 Bitcoin yahut yaklaşık 189,6 dolar olarak gerçekleşti. Bitcoin balinasının adresi şu anda var olan en varlıklı BTC adresleri ortasında dördüncü sırada yer alıyor.

Adres şu anda 112.593,6 Bitcoin’i yahut dolanımdaki tüm BTC’nin yaklaşık %0,6’sını elinde tutuyor. Bu adres, 100.000 BTC’den fazla tutan yalnızca dört adresin eşsiz liginde yer alıyor. Tıpkı vakitte, bir kripto para ünitesi borsası ile bağlantılı olmayan Blockchain’deki en güçlü BTC adresidir. Daha fazla BTC tutan öteki üç adres de sırasıyla kripto para borsaları Binance, Bitfinex ve Huobi’ye ilişkin.

Balina, başkan kripto para ünitesinin fiyatı düştüğü için birikiyor

Balinanın süreç geçmişine bir bakış, büyük yatırımcının önder kripto para ünitesinin fiyatı düştüğü için biriktiğini gösteriyor. Bitcoin’in fiyatının bugüne kadar, yaklaşık 47.000 dolardan 30.000 dolara düştüğü Mayıs ortasından bu yana, balina yaklaşık 13.667 BTC satın aldı ve hiç kripto para satmadı. BTC balinası da boğa koşusu başladığından beri daima birikiyor. Artık ile 16 Aralık 2020 ortasında, BTC birinci sefer 20.000 doların üzerine çıktığında, balina yaklaşık 38.186 BTC daha portföyüne ekledi.

Önder kripto para ünitesi BTC, yazım sırasında ufak düşüşlerle 36.500 dolar düzeyinden süreç görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 684,5 milyar dolarlık bir piyasa bedeline sahip. BTC yazım sırasında piyasa bedeliyle 43 milyar dolarlık bir son 24 saatlik süreç hacmini yönetiyor. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla BTC haberi için “Bitcoin Fiyatı İçi Kritik Anlar: “Bu Düzey Düşüşü Tekrar Başlatabilir” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz. Bitcoin (BTC) fiyatını ve ayrıntılı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir