Tanınan Analist: Ethereum Gelecek Haftalarda Bu Düzeylere Fırlayacak!

  • Whatsapp

Bitcoin fiyat rallisinin pasif moda geçtiği ve Ethereum fiyat rallisinin ağırlaştığı vakitlerde, birçok kişi ETH’nin bir gün BTC’yi geçebileceğine inanıyordu. Ayrıyeten, piyasa bedelleri ortasındaki fark daha büyük bir süratle azalıyordu. Analist Mustafa Mulla’ya nazaran bu durum, varlığın yakında 5000 doların üzerine çıkacağına dair spekülasyonları ateşliyor.

Ethereum ve kripto paraları titreten gelişme

Read More

Mayıs ayında yaşanan kara Çarşamba, piyasalarda kıymetli hareketliliklere neden oldu. ETH fiyatı 4000 doların üzerinde süreç gördü ve hiçbir vakit 2000 doların altına düşmedi. O vakitten beri fiyat, hala eksik olan kayıpları telafi etmek için daha büyük bir takviye arayışında bulunuyor. Başka taraftan Mulla’ya nazaran mevcut gün trendine sahip fiyat, büyük bir kırılma için alanı belirliyor. Fiyat, bir “Kupa ve Kulp” modeli oluşturmanın eşiğinde bulunuyor ve ETH’nin daha düşük düzeyleri ziyaret etmesi bekleniyor. Bununla birlikte, daha sonra kayda bedel bir kırılma, fiyata eşlik etmek için düşüşü takip edebilir.

Tanınan bir analist olan Shelby, en optimist kestirimleri yapıyor ve önümüzdeki haftalarda fiyatın 6000 Dolar’ın üzerine çıkacağını düşünüyor. Şu anda, ETH boğalarının harekete geçmesi gerektiğini düşünen Shelby, bu hareketin fiyatı 2.936 Dolar civarında üst direnç düzeylerinin üzerine çıkaracağını düşünüyor. Ayrıyeten süreç hacmindeki bir artışın da üst istikametli gidişatı teyit edeceğini vurguluyor.

Borsa girişleri artıyor

Borsa girişlerine de değinen analist, şu anda, borsa girişleri bir artış yaşadığından Ethereum fiyatının kimi birikim işaretleri gösterdiğine işaret ediyor. Bununla birlikte, ETH fiyatının kaybedilen konumları yine kazanmaya ve 5000 doların üzerine çıkmaya hazır olduğunu düşünen analist bu birikim işaretlerinin kısa süreceğini düşünüyor.

Kriptokoin.com olarak sabah saatlerinde yayınladığımız Piyasa Ustası Uyardı: Ethereum Fiyatı Bu Düzeylerde Satıcılarla Karşılaşabilir! isimli yazıda belirttiğimiz üzere Ünlü analist Aayush Jindal, Ethereum fiyatının 2.600 doları geçemediğine işaret ederek fiyatın 2.400 dolarlık takviyesi elinde tuttuğunu lakin muhtemelen 2.550 dolar civarında satıcılarla karşılaşacağını söz ediyor.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir