Solana, Polkadot, Kusama: Bu Altcoin’ler İçin Sırada Ne Var?

  • Whatsapp

Solana, Polkadot ve Kusama için analist Ekta Mourya sıradakinin ne olduğunu sorguluyor. Mourya’ya nazaran Bitcoin’in üst üste birkaç kere toparlanmasına reaksiyon olarak altcoin’ler yükseldi. Örneğin, yazının yazıldığı sırada, Bitcoin’in bir çeşit fiyat hareketinin ardında Solana, Polkadot, THETA ve KSM’nin fiyat artışı yaşadığı görülüyor. Kriptokoin.com olarak fiyata baktığımızda bu altcoinler yükseliyor ve son 24 saat içinde %10’un üzerinde yatırım getirisi sağlıyor. Bu altcoinlerin evvelki rallileri, öncelikle artan yatırım girişlerinden, etkin adres sayısındaki artıştan ve zincir içi aktiviteden kaynaklanıyordu.

Kusama’daki yükseliş göze çarpıyor

Read More

Kusama örneklemine odaklanan Mourya fiyatın 524 dolar düzeyine kadar geldiğine işaret ederek ticaret hacminin %17’nin üzerinde arttığına ve piyasa kıymetinin de %20’nin üzerinde yükseldiğine vurgu yapıyor. Bu değişikliklerin son 24 saatte meydana geldiğine dikkat çeken Mourya, kitlesel kredi yarışının Kusama’yı fiyat rallisine götürdüğünü belirtiyor. Mourya’ya nazaran, Kusama, birkaç proje için toplu kredi kolaylığının akabinde, şu anda piyasanın en güzel 30 projesi ortasında yer alıyor.

KSM’nin fiyatı, 60 günden daha kısa bir müddette yaklaşık %50’lik bir düşüşün akabinde toparlanıyor. Bu, altcoin için yükseliş anlatısını destekleyen bir trenddi. Son 52 haftalık trendde KSM’nin en düşük fiyatı 5,15 dolar düzeyindeyken, Mourya’ya nazaran son düzeltmelere karşın fiyatın tekrar bu düzeye ulaşması beklenmiyor.

Polkadot ve öteki altcoin’lerde beklentiler

Mourya’ya nazaran ticaret hacmindeki ve zincir içi aktivitedeki artışın bu hafta daha büyük bir ralliyi tetiklemesi bekleniyor. Örneğin, SOL’un fiyatı gerilerken, ticaret hacmindeki düşüş, SOL’un yazım sırasında bedelinin altında olduğunu gösteriyor. Ticaret hacmindeki yükseliş ve toplumsal medyada bahsedilen birinci artış, fiyattaki yükselişin birinci işareti. Emsal formda THETA’nın piyasa pahasının de %12 arttığı gözlemleniyor ve rallinin önümüzdeki hafta yaşanması mümkün görünüyor.

Polkadot ve MATIC üzere piyasanın altcoinleri kelam konusu olduğunda Mourya, güncellemeler ve iştiraklerin, büyük birikim yahut satın almaları tetiklediği için çok kıymetli bir rol oynadığını vurguluyor. SOL, DOT, THETA ve KSM için fiyat ile ticaret hacmi ortasında direkt bir ilgi yer alıyor. Likidite fiyatı da etkilediği için likiditedeki artış ve yatırım girişleri bu altcoinler için olumlu işaretler ortaya koyuyor. Bitcoin’in fiyatında yahut hakimiyetinde kıymetli bir değişiklik olmadıkça Mourya, altcoinlerin toparlanmaya devam etmesinin olası olduğunu düşünüyor.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir