Sıcak Gelişme: Binance’ye Yeni Altcoin Geliyor! Fiyat Pik Yaptı

  • Whatsapp

Gitcoin’in (GTC) akabinde, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Tornado Cash’i (TORN) “TORN/BTC, TORN/BNB, TORN/BUSD ve TORN/USDT” ticaret çiftleri ile platformuna ekliyor. Kripto paranın fiyatı duyurunun akabinde sert yükseldi.

Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor: Tornado Cash (TORN)!

Read More

Tanınan Bitcoin ve kripto para borsası Binance yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Tornado Cash’i (TORN) listeleyeceğini şu sözlerle duyurdu:

Binance, Tornado Cash‘i (TORN) listeleyecek ve TORN/BTC, TORN/BNB, TORN/BUSD ve TORN/USDT ticaret çiftleri için 11.06.2021 tarihinde açık ticaret yapacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak borsaya TORN yatırmaya başlayabilir. TORN için para çekme süreçleri 11.06.2021 tarihinde açılacak. Çoklukla yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kaldıklarından, yeni listelenen kripto paralar ile süreç yaparken lütfen kâfi risk değerlendirmesi yaptığınızdan emin olun. TORN Listeleme Fiyatı: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en uygununu yapacak, lakin ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Dayanağınız için teşekkürler!

Coingecko’ya nazaran, TORN’un fiyatı listelendikten sonra fırladı. Kripto para 68 dolar düzeylerinden 86,2 doların üzerine kadar çıktı. Bu sayılar altcoin fiyatında yüzde 27’lik bir artış yaşandığını gösteriyor.

Kripto para projesi Tornado Cash (TORN) nedir?

Tornado Cash, Ethereum üzerine heyeti, merkezi olmayan, gözetimsiz bir zımnilik tahlilidir. Alıcı ve maksat adresler ortasındaki on-chain ilişkiyi keserek süreç kapalılığını geliştirir. TORN, platformun idare tokenidir ve TORN sahipleri, protokolü değiştirmek için teklifler oluşturabilir ve oy kullanabilir. Tornado Cash, Zcash grubu tarafından açık kaynak araştırmasına dayalı olarak geliştirilirken, protokol, kullanıcıların akıllı mukavele hizmeti aracılığıyla ETH ve ERC-20 mevduatı göndermesine imkan tanır.

Tornado Cash, bir kullanıcı varlıkları her yatırdığında kapalı bir hash oluşturur. Akıllı mukaveleleri daha sonra taahhüt olarak isimlendirilen hash ile birlikte depozitoyu kabul eder. Taahhüdün hedefi, gerçek göndericiyi belirlemek ve para çekme süreci sırasında kelam konusu kullanıcının varlıkların sahibi olduğunu kanıtlamaktır. Kullanıcı, istekte bulunurken hash bedelini girerek, zincirde herkese anonim kalırken esasen kimliğini doğrular.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir