Reddit Kurucusu: Paramın Birçok Bu Altcoin’inde Saklı!

  • Whatsapp

Toplumsal medya ve haber toplama sitesi Reddit’in kurucu ortağı Alexis Ohanian, CNBC’nin Squawk Box’ına katıldı. Kripto para ünitesi, meme-hisseleri ve başka yatırımları paylaştı. Ayrıyeten, favori altcoin projesinden de bahsetti.

Ohanian, önder altcoin olan Ethereum’u tercih ediyor

Read More

Ohanian, birincil ilgisinin Ethereum blockchain’inde olduğunu açıkladı. Ethereum’un “kanıtlayacak çok şeyi olduğunu” da kelamlarına ekledi. Kripto-koleksiyonları ve NFT’ler de dahil olmak üzere birçok uygulaması sebebiyle Ethereum’u tercih ettiğini açıkladı. Ohanian, “NFT’ler, ETH blockchain’inin üzerine inşa edilenlerin yalnızca başlangıcı,” tabirlerini kullandı. Açıklaması, DeFi yatırım platformları, merkezi olmayan borsalar ve ticaret oyunları üzere öteki Ethereum dApp’lerini de kapsıyor.

Ohanian, kripto varlıklarının birçoklarının Ethereum’da olduğunu belirterek konuşmasını sonuçlandırdı. Ohanian, “İşte, açık bir biçimde, sahip olduklarımın birden fazla ETH’de,” dedi. Elinde ne kadar ETH tuttuğunu açıklamadı. Ohanian ayrıyeten GameStop (GME) üzere topluluk odaklı meme-stokları hakkında da yorum yaptı. Trendi “büyüleyici” olarak isimlendirdi, lakin momentum yatırımının “yeni bir şey olmadığını” belirtti.

Reddit, Ethereum tabanlı kripto para ünitesi çıkarmıştı

Ohanian, kripto para ünitelerinden daha evvel de bahsetmişti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere geçen yıl, Ethereum Name Service’e bir isim kaydettirdi. Bu adresin bakiyesi, en az 2.900 dolar pahasında ETH’ye işaret ediyor. Ayrıyeten Reddit kurucusu 2019’da Initialized Capital, Magic: The Gathering ve Hearthstone üzere tanınan kart oyunlarına Ethereum tabanlı bir rakip olan SkyWeaver’a yatırım yaptı.

Mayıs 2018’de ETH’nin 1.500 dolarlık bir fiyata ulaşacağını varsayım etmişti. Ohanian, Reddit’in idare konseyinden istifa etmesine karşın platform, Ethereum’u kullanmaya devam etti. 2020’de Reddit, Ethereum tabanlı tokenler piyasaya sürmüştü.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir