Nasdaq Analisti, Gözleri Bu Altcoin’e Çevirdi: İzlemelisiniz!

  • Whatsapp

Nasdaq’da tahlillerini paylaşan Chris Markoch, son vakitlerin tanınan altcoin projelerinden biri olan Cardano (ADA)’ya odaklanmış durumda. Müellif ve analist, Cardano’nun piyasadaki en ilgi alımlı altcoin’lerden biri olduğunu söylüyor.

Nasdaq analist Cardano’ya dikkat çekti

Read More

Markoch, Cardano’nun gerçek bir yenilik sunmak istediğini, bu nedenle ADA’nın altcoin cihanında manalı bir pozisyon elde edebileceğini söylüyor. Cardano’yu “Yeni Kuşak Ethereum” olarak isimlendiren analist, Ethereum ile birçok ortak noktası olduğundan bahsediyor ve bunun Cardano için bir avantaj olduğunu söylüyor. Ağın akıllı kontratlar üzerindeki vurgusu ile Ethereum’un bir sonraki, daha çevik versiyonu olarak konumlandığını belirtiyor. Ayrıyeten, proof-of-work (PoW) konsensüs düzeneğini kullanan ETH’ye karşı proof-of-stake (PoS) kullanan Cardano’nun avantajlı olduğunu söylüyor.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz Nervos ve Cardano iştirakine dikkat çeken Markoch, Force Bridge olarak isimlendirilen projede iki değerli süreç çeşidinin gerçekleştirileceğini vurguluyor. Birincisi, iki ağın da lokal coin’lerini birbiriyle değiştirilmesine müsaade vermesi. İkincisi de her iki zincirde de “wrapped” tokenlerin oluşumuna müsaade verilmesi. Markoch, bunun dijital para ünitesine daha fayda sağlayacağını düşündüğünü söylüyor.

Markoch: Cardano yakından izlenebilecek bir altcoin

Analist, “Her altcoinin bir geleceği olduğuna yahut olması gerektiğine ikna olmadım. Bu, kripto yatırımcılarının karar vereceği bir soru. Lakin Cardano’nun piyasadaki en ilgi alımlı altcoin öykülerinden birine sahip olduğu görülüyor. Blockchain internetinin nasıl görünebileceği üzerine tartışma başlatarak, kripto para ünitelerinin yaygın olarak benimsenmesini engelleyen rahatsız edici meselelerden birine bir tahlil sunmaya çalışıyor,” tabirlerini kullanıyor. Analist, Cardano’nun “sadece Ethereum’a karşı tesirli bir muhafaza değil, tıpkı vakitte tahminen de yatırımcıların kripto para üniteleri hakkında düşünme formunu değiştirecek bir kripto para üzere görünebileceğini” belirterek yorumlamasını sonlandırıyor.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir