Kritik Gelişme: Binance Staking İçin 4 Altcoin’i Delist Ediyor!

  • Whatsapp

Bitcoin ve altcoin borsası Binance, bugünkü yeni duyurusunda staking hizmeti sunduğu 4 altcoin projesini delist edeceğini açıkladı. Yani, kullanıcılar artık bu altcoin’leri stake edemeyecek.

Binance, artık 4 altcoin’de staking imkanı sağlamayacak

Read More

Bugün yaptığı duyuruda Binance, 11 Haziran 2021 TSİ 15:00 itibariyle Ark (ARK), GXChain (GXS), Loom Network (LOOM) ve Navcoin (NAV) stake edilemeyeceğini açıkladı. Stake edenlerin alacağı faizlerin hesaplaması ise 20 Haziran 2021 TSİ 18:59’da duracak. Bunun akabinde staking faizi kullanıcılara ödenecek. Üstteki varlıkların Binance Staking tarafından kaldırılmasının akabinde ilgili varlık ve alınacak faiz oranı, kullanıcıların spot cüzdanlarına iade edilecek.

Fakat bu delist’in sadece Kilitli Staking hizmetini etkileyeceğini de belirtmek gerekir. Kilitli staking’de kullanıcılar, bir blockchain ağındaki süreçleri desteklemek gayesiyle bir kripto para ünitesi cüzdanında fon meblağ. Binance, bu altcoin’leri staking hizmetinden çıkarmasında dikkate aldıkları faktörleri ise şöyle sıralıyor: Binance üzerinde varlığa sahip olanların sayısı, varlığı Binance’te stake eden kullanıcı sayısı ve varlığın kilitli pahası (TVL).

Binance, bugün yeni bir altcoin listelemişti

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere kripto para ünitesi borsası Binance, bugün Tornado Cash’i listelemişti. Borsanın TORN/BTC, TORN/BNB, TORN/BUSD ve TORN/USDT paritelerini platforma eklemesinin akabinde yüzde 27 yükselmişti.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir