Birçok İddiası Tutan Trader: Bitmedi, Bitcoin Bu Tabanlara Kayıyor!

  • Whatsapp

Başarılı kestirimlere imza atan usta kripto para analisti Dave the Wave, artık Bitcoin tabanını tespit etmeye çalışıyor. Analist, düşüşün devam edeceğini söyleyerek BTC’de can sıkan düzeylere işaret ediyor.

Dave the Wave: Bitcoin’in düzeltici hareketi bitmeyebilir

Read More

Bitcoin’in 2019’da 11.400 dolardan 6.400 dolara düşüşünü yanlışsız bir formda varsayım eden ve yakın zamanda yatırımcıları Mayıs ayı sonundaki çöküşten evvel yaklaşan düşüş konusunda uyaran ünlü analist Dave the Wave, yeni iddialarını paylaşıyor. Dave the Wave önder kripto para ünitesine yeni bir bakış sunuyor.

Kaynak:  Dave the Wave

Bitcoin, Mayıs sonunda 64.000 dolardan 30.000 dolara kadar düştü ve 40.000 dolar düzeyini toparlayamadı. Lakin Dave the Wave, BTC’nin düzeltici hareketinin bitmeyebileceğine inanıyor. Dave the Wave, Bitcoin’in bir yıl boyunca düzeltme yaptığını ve yaklaşık 20.000 dolarda bir taban bulduğunu gösteren tanıdık bir tabloya dikkat çekiyor.

Dave the Wave, Bitcoin için kritik dayanak ve dirençleri belirliyor: Bu düzeylere dikkat!

Analistin grafikleri, Bitcoin’in mevcut hareketini geçmişin düzeltme periyotlarıyla karşılaştırıyor. Bu, Bitcoin’in 2022’nin başına kadar düşüşlü fiyat hareketi sürdüreceğini gösteriyor. Analist ayrıyeten, kripto paranın takviye yahut dirençle karşılaşabileceği alanlar olan Bitcoin fibonacci geri çekilme düzeylerini de çiziyor.

Kaynak:  Dave the Wave

Dave the Wave, 42.000 dolar civarında kilit bir direnç düzeyi belirliyor ve Bitcoin (BTC)’in 33.000 dolar, 27.000 dolar ve yaklaşık 20.000 dolar ve akabinde 16.000 dolar düzeylerinde tutunması için kilit takviye alanlarını vurguluyor.

İşte ünlü analist Dave the Wave’nin başarılı öngörüleri

Usta trader Dave the Wave, 2019 yılının ortalarında Bitcoin’in 6.400 dolara düşeceğini gerçek öngören bir kripto para analisti. Geçtiğimiz yıllarda analist, 8.000 dolara geri dönmeden evvel BTC’nin yaklaşık 11.000 dolara yükseleceğini söyledi ve bildi. Kripto para piyasası geçtiğimiz yıllarda toplanmaya başladığında, analist BTC’nin Şubat ayına kadar 11.000 doların üzerine çıkmasını beklediğini belirtti ve bu iddiası de yanlışsız çıktı.  

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, son olarak analist, yakın zamanda yatırımcıları Mayıs ayı sonundaki çöküşten evvel yaklaşan piyasa düşüşü konusunda uyardı ve bunu da bildi. Bunlar dışında gizemli trader, birkaç kripto para iddiasında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir