Analist, Ripple Fiyatı “3 Haneye Gidiyor” Dedi ve Tarih Bile Verdi

  • Whatsapp

Ripple (XRP) son devirlerde fiyat hareketlerinden daha çok ABD Menkul Değerler ve Borsa Komitesinin açtığı dava ile gündeme geliyor. Ortadan altı ay geçse de şimdi dava sonuçlanma belirtisi göstermiyor.

SEC davası Ripple (XRP) fiyatını etkiledi

Read More

SEC davası birinci açıldığında, XRP’nin fiyatı 0,7 dolardan 0,2 dolara düştü. Bununla birlikte, davada Ripple’ı destekleyen çabucak hemen her karar, kripto paranın fiyatını gradiklerde daha da artırdı. Bununla birlikte, yazım sırasında kripto para ünitesi XRP 1 dolar işaretinin çabucak altında 0,89 dolar düzeyinde süreç görüyor. XRP boğaları ayın birinci iki gününde umutsuzca Haziran’ın en yüksek düzeyi olan 1,07 doların üzerine fiyatı çıkarmaya çalışırken boğalar buradaki dirence daha fazla dayanamadı ve XRP 0.9 dolar düzeyine geriledi.

CryptoSerpent ismini kullanan tanınan bir analist, son YouTube görüntüsünde XRP’nin fiyatının gelecekteki beklentileri hakkında yorumda bulunarak XRP için yabanî bir boğa döneminin yaşanacağını ve bu koşunun efsanevi olacağını tabir ediyor.

Farklı bir halde, 2017-18’deki ralliden sonra meydana gelen büyük fiyat düşüşünden sonra, XRP’nin fiyatı bir müddet yanlamasına hareket ettikten çabucak sonra yükseliyor. Birkaç “canavar” mum oluşuyor ve tıpkı eğilim kendini iki kere tekrarlıyor. Artık uyumlu bir hareketin gerçekleşebileceğini söz eden analist artık 3 sert atağın beklenebileceğine vurgu yapıyor.

Sert hareketler XRP’yi 3 haneli sayılara taşıyabilir

Birinci sert vuruş, üstteki vakte bağlı olmayan grafikte gösterildiği üzere, kripto para 0,9 dolardan 2,6 dolar aralığına atladığında ortaya çıkacak. Analist bu noktada, XRP için sonraki iki büyük hareketi vurguluyor. Analiste nazaran bu hareketlerin yaşanması ile fiyat öncelikle 10 dolar ve 11 dolar aralığına ve sonra da 15 dolara gelecek. Daha sonrasında yanlamasına bir hareketin gerçekleşeceğini düşünen analist XRP fiyatının 123 dolar düzeyine geleceğini düşünüyor. Analist birebir vakitte 3 haneli düzeylerin görüleceği tarihi de veriyor. Analiste nazaran bu tarih 2022 yılının Eylül ayı.

Bu tarihe kadar analist XRP’de 3 haneli sayıyla bekliyor ve bu düzeylerin o denli bir gecede gerçekleşmeyeceğinin altını çiziyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda XRP kuşkusuz her vakit tanınan bir alternatif olarak kalıyor ve güçlü hassaslık ve talep ile karakterize ediliyor. Kripto para ünitesi, birinci on listesindeki yerini de sağlamlaştırıyor. Analiste nazaran davadaki olumlu gelişmelerin akabinde, XRP’nin fiyatının etkilenmesi beklenen. Ayrıyeten analist, dava sona erdikten sonra Ripple’ın halka arz edilebileceğine ve bu gelişmenin XRP’nin fiyatına da olumlu yansıyabileceğine işaret ediyor. Uzmanlara nazaran, 123 dolar halindeki fiyat düzeyi imkansız üzere görünse de, XRP’nin bir dereceye kadar kıymet kazanması katiyetle beklenebilir.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir