İnternet

Instagram, Profesyonel Denetim Paneli’ni tanıttı

Instagram, işletme yahut içerik oluşturucu hesabına sahip kullanıcılar için Profesyonel Denetim Paneli‘ni duyurdu.  Bu yeni panel, içerik oluşturucuların işlerini büyütmelerine ve performansı takip etmelerine yardımcı olacak çeşitli araçlar içeriyor.

Daha profesyonel hesap idaresi imkanı

Profesyonel Denetim Paneli, Instagram’ın işletmelere ve içerik oluşturuculara sunduğu tüm araçların bulunduğu bir merkez vazifesi üstlenecek. Yeni panel ile kullanıcılar, hesaplarının gösterdiği performansı takip etmelerine, içeriklerinden para kazanma imkanlarına ve muhtaçlık duyulan eğitim ve faydalı makale bağlantılarına erişimi buradan sağlayabilecekler.

Panel üç temel özellikten oluşuyor:

  • Performansınızı izleyin: Bu araç, performansınıza bağlı olarak içgörüleri ve eğilimleri keşfetmenize yardımcı olur
  • İşletmenizi büyütün: Hesabınızı daha verimli bir biçimde çalıştırmak, işinizi kurmak ve para kazanma durumunu ve uygunluğu denetim etmek için araçlara erişin
  • Gelişmelerden haberdar olun: Varlığınızı büyütmek için püf noktaları, rehberlik ve ilham içeren seçilmiş eğitim kaynakları koleksiyonu

Instagram, bir blog gönderisinde: “Bu kaynakların kimileri Instagram’da zati mevcut olsa da onları merkezi bir yerde bir ortaya getirerek, profesyonellerin kendileri için en uygun araçları keşfetmesini ve bunlara erişmesini kolaylaştırabileceğimizi umuyoruz. İçerik oluşturucuların ve işletmelerin Instagram’da büyümesine ve başarılı olmasına yardımcı olan bir dizi araç geliştirmeye devam ederken, vakitle Profesyonel Denetim Paneli’ne bir şeyler ekleyeceğiz. ” tabirlerine yer verildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu