Adobe web sitesi PDF yeteneklerini geliştiriyor

  • Whatsapp

PDF formatı dendiği vakit akla birinci gelen firma Adobe rekabet dendiği vakit biraz geride kalıyor. Web uygulaması üzerinde belli düzeye kadar düzenleme imkanı sunan Adobe standart uygulamasında yetenekleri biraz daha arttırıyor. Artık web uygulaması da gelişti.

Adobe web uygulaması daha yetenekli

Bugün yapılan güncellemeler ile birlikte Adobe web uygulaması da standart uygulama kadar yetenekli hale geldi. Fiyatsız ve fiyatlı aboneliğe nazaran web uygulamasından da artık yararlanmak mümkün.

Adobe uzun müddettir güncelleme üzerinde çalıştıklarını lakin font kümelerinin metin ve görsel düzenleme yeteneğini çok kısıtladığını tabir ediyor. Bu bakımdan teknik manileri aşana kadar bu özellikler kullanıma sunulmamış.

Yeni güncellemede web kullanıcıları PDF evraklarına şifre ekleyebiliyorlar. Tek bir PDF belgesini birden fazla evraka bölebiliyor ve birden fazla PDF evrakını da tek bir belge üzerinde toplayabiliyorlar. Fiyatlı abonelik tarafında ise metin ve görselleri düzenleyebilme mevcut. Güncelleme an itibariyle kullanılabiliyor.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir