TFF 1. Lig’in yeni kadrosu Kocaelispor, Bogdan Stancu’nun peşinde

  • Whatsapp

Kulüp tesislerinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yaşar, Kocaelispor’un esaslı ve büyük bir topluluk olduğunu belirterek, taraftarların kendilerinden yeterli bir ekip oluşturulmasını beklediğini söyledi.

Kocaelispor’a yakışan bir takım oluşturmak için teknik yönetici Mustafa Reşit Akçay’ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürdüklerini söz eden Yaşar, “Stancu’yla ilgili görüşmelerimiz var. Stancu’yla çalışmak istiyoruz. Maliyetleri uydurabilirsek Kocaelispor’a katmaya çalışacağız. Kıymetli bir futbolcu, üst ligden bir futbolcu. Üst ligden birkaç futbolcu almamız gerekiyor zira rakiplerimiz bu manada çok önemli transferler yapıyor. Onlardan geri kalmamamız gerekiyor. Stancu’yla ilgileniyoruz.” diye konuştu.

Read More

Yaşar, Stancu’nun geçen sene oynadığı maliyete kendilerinin çıkamadığını lisana getirerek, “Stancu’nun bizim istediğimiz fiyata gelmesi gerekiyor. Baya yol kat ettik, ufak tefek pürüzler kaldı. Onları da aşabilirsek inşallah kulübe kazandıracağız üzere.” sözünü kullandı.

Renklerine bağladıkları Abdoulaye Cisse’nin transfer süreci hakkında konuşan Yaşar, transfer konusunda çok taraflı ve dikkatli çalıştıklarını söyledi.

Yaşar, Güney Afrikalı santrafor Dino Ndlovu’yla ilgili Akçay’ın olumlu görüş verdiğini belirterek, “Bir teklif verdik lakin Stancu transferini bitirebilirsek Dino transferini askıya alırız. Onun önünde bir de yerli forvetimiz var, Dino en son düşündüğümüz bir futbolcu.” değerlendirmesinde bulundu.

yeni üyelere özel kampanya! 100 TL oyna, 100 TL kazan,

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir