Denizlispor’un tesislerindeki doğal gaz, borç nedeniyle kesildi

  • Whatsapp

Mali krizin derinleşmeye başladığı borç batağındaki Ege grubunda şimdi lider adayı bulunamazken, profesyonel kadro ve U19 akademi ekibinin çalışmalarını yaptığı Haluk Ulusoy Tesisleri’nde ödemelerin yapılmaması nedeniyle doğal gaz kesildi.

Bu nedenle ligleri devam eden U19 grubunun oyuncularına bir haftadır yemek verilemediği öğrenildi.

Read More

Futbolcuların tesiste sıcak su olmadığı için idman sonraları duş alamadıkları tabir edildi.

Başka taraftan, kulüp işçisinin de 3 aydır maaşlarını alamadığı ortaya çıktı. Harika Lig’den düştükten sonra karanlık bir tabloyla karşı karşıya kalan Denizlispor’da alacakları ödenmediği için tek taraflı fesihle ayrılan takımın kıymetli isimlerinden sonra ekipte yalnız 6 as futbolcu kalmıştı. Geçmişe dönük futbolcu alacakları nedeniyle transfer yasağı da gelen Denizlispor’da birinci etapta acil ödenmesi gereken fiyatın 17.5 milyon TL olduğu belirtildi.

ÜSTEK VE ATİLLA İSİMLERİ GEÇİYOR

Kongreye günler kala aday bulamayan, adaylıklarını açıklayan isimlerin de makus mali tablo nedeniyle birer birer çekildiği Denizlispor’da eski liderlerden Mustafa Üstek ve eski yöneticilerden Taner Atilla’nın isimleri adaylık için geçiyor.

Denizlispor’un 1’inci Lig’de şampiyon olduğu 2018-2019 döneminin birinci yarısında başkanlık yapan Mustafa Üstek’in kendisine gelen adaylık baskılarına sıhhat meselelerini münasebet göstererek olumsuz karşılık verdiği, başkanlık için eski idaresinden Taner Atilla’yı önerdiği belirtildi.

Atilla’nın ise başkanlığın Üstek’e yakışacağını bildirdiği öğrenildi.

yeni üyelere özel kampanya! 100 TL oyna, 100 TL kazan,

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir